Skip to content
  • English
  • Eesti
0
Ostukorv on tühi. Sisene poodi.
Menu
Menu
0
Ostukorv on tühi. Sisene poodi.
  • English
  • Eesti
Tarneaeg keskmiselt kuni 15 tööpäeva

Aktiivsele inimesele mõeldud pluus on valmistatud hingavast ja kergelt vett hülgavast kangast ja istub selga väga mugavalt. Käega katsudes tundub materjal siidjas, juhtides kehaniiskuse kanga siseküljelt eemale. Hea valik firmariieteks, disc golfi entusiastidele, vastupidavusalade harrastajatele ning vabaks ajaks.

Materjal: 100% polüester, 235 g/m2
Omadused: niiskust juhtiv, kiirelt kuivav ja hingav kangas, siseküljel tootesilt, mis ei kratsi.
Sublimatsioonitrükk: tervet toodet kattev terav ja püsiv trükk, mis põhineb tellija kinnitatud kujundusel. Print ei mõjuta kanga tehnilisi omadusi, seda pole käega katsudes tunda
Isikupärasta: lisatasu eest nimi, number vmt eritunnus
Suurused: XS, S, M, L, XL, 2XL, 3XL

Tootepiltidel on näidised, kangale prinditakse kliendi tellitud kujundus. Võimalus on valida mahukast disainigaleriist sobiv disainimall ja lasta seda meie disaineril edasi arendada.

All Active materjal

Hingav All Active™ materjal

Universaalne Euroopas toodetud tehniline kangas, mis sisaldab 100% polüestrit. Tasakaalus hingavuse ja soojapidavuse omadustega kangas kaalub 235 grammi ruutmeetri kohta ja on vastupidav hõõrdumisele.

Soovitame igapäevaseks liikumiseks, matkamiseks, jooksmiseks ka jahedama ilmaga, rattaga sõitmiseks ja muuks füüsiliseks tegevuseks. Sviiter sobib tööpostile ja igapäevaseks kandmiseks.

Võimalus isikupärastada (valikuline)

Lisa kandja nimi, mängija number või muu eritunnus

Naiste T-särk All Active LS tagant
Sviitri krae

Soonikust krae