Skip to content
  • English
  • Eesti
  • Lithuanian

Tooted

Jõudsid Eestis unikaalsesse tiimiriiete poodi! Kui keskpärased reklaamrõivad või kataloogikaup Sind ei kõneta ja soovid kordumatut, piiranguteta disaini, ei pea Sa pettuma: valmistame kliendi soovitud kujundusega spordi- ja firmariideid vabaks ajaks, tööle ja liikumisrajale.

meestele

naistele

lastele

TASUTA DISAIN, LAI NUMBRIVALIK, KIIRE TARNE

Et Sinu tiim tunneks end erilise ja motiveerituna, disainime unikaalse kujundusega rõivad, mis hakkavad kaugelt silma. Soovi korral lisame nime või mõne muu eritunnuse. Laste-, naiste- ja meesteriiete numbrivalik on seinast seina ja tooted alati saadaval. Kauba toimetame kohale vaid mõne nädalaga.

kiire-tarne

KUJUNDAME, ÕMBLEME, TRÜKIME

Nüüd ei pea Sa enam mitme partneri juurde pöörduma, sest saad kõik vajaliku Tiimiriietest. Kirjelda meile oma ideed ja teeme Sulle rätseplahenduse, kasvõi kollektsiooni – riided, milliseid pole ühelgi teisel tiimil. Soovi korral saadame tutvumiseks tootenäidised. Tiimi muutudes on sama kaup alati saadaval.

Tehtud tööd

Klientide tagasiside

Olen Tiimiriietega teinud viimase paari aasta jooksul tihedat koostööd.  Asjaajamine on kiire ja korrektne, tähtajad mõistlikud, riided ilusad ning suhtumine kliendisõbralik. 

Mati Mäetalu,
Saaremaa spordikooli direktor

Saaremaa-spordikool

Meie koostöö Tiimiriietega on olnud fantastiline: kujunduse tegemisel ei seatud piire ja muudatused viidi alati kiirelt sisse. Riided on kvaliteetsed ja massist eristuvad. Tellime neid kindlasti juurde.

Taivo Tüvist,
Team Kehtna

Team-Kehtna

Meie ettevõtte pikkade varrukatega spordisärgid said hästi toredad: need on hästiistuvad,  väga pehmed ja mugavad.
Mulle meeldib ka Leanesti sümboolikaga disain.

Daily Saviauk,
OÜ Leanest

leanest

Särgid ja dressipluusid said väga mugavad. Disaini, prindi ja materjali kvaliteet on suurepärane. Kindlasti soovitame teie teenuseid teistelegi.

Tarjet Truks,
OÜ MaitarSolutions

Maitar

Oleme võistlussärkide ja dressipluusidega igati rahul: need said väga ilusad ja on heast materjalist.

Siret Linnas,
Serveri võrkpallitiim

server

Oleme töötajate polodega väga rahul. Eriti äge on näha spordikeskuse klientide reaktsiooni: pidevalt küsitakse, kus te nii ägedad riided teha lasite?

Erich Petrovits,
Jõhvi Sport juhataja

jõhvisport
Jüri-Jaansoni-Kahe-Silla-jooksu-logo
EJSL-logo
Viljandi-vald
ESTONIA-spahotels-cmyk
leanest
fc-järva-jaam
Pärnu-SK-logo
Team-Kehtna
Sõudeliit_logo
Paide-türi-rahvajooks-logo
Saaremaa-Spordikool
Veeriku-Badminton