Skip to content
  • English
  • Eesti
0
Ostukorv on tühi. Sisene poodi.
Menu
Menu
0
Ostukorv on tühi. Sisene poodi.
  • English
  • Eesti

Soundvoice OÜ Ettevõttest

Kes me oleme?

Tiimiriiete kaubamärgi taga on OÜ SoundVoice, kes pakub isikupärastatud – kliendi soovitud kujundusega – spordi- ja vabaajariideid igale maitsele. Oleme ka abiks ettevõtetele tööriiete/firmariiete tootmisel. Esindame Eestis, Lätis ja Leedus Euroopa kaubamärki Power Canvas, rõõmustades kliente sublimeeritud rõivastega. Sel meetodil valminud riided on praktilised ja pilkupüüdvad ning keskkonnale väiksema jalajäljega: valmistame riideid täpselt nii palju, kui klient soovib ega tooda lattu. 

Lisaks vastupidavusalade riietele müüme pallimängurõivaid amatööridele ja professionaalidele ning teeme tööriideid: polosid, T-särke, jakke jm. Muu hulgas õmbleme sinimustvalgeid riideid ja omamärgirõivaid kliendi kujundusega tootesildi ja hooldusjuhistega.

Meie tegevuse aluspõhimõte on mugav ja lihtne: klient saab kõik ühest kohast, sest kujundame, õmbleme ja trükime. Nii kaob pidev peavalu, sest eri partnerite vahet käimine on kurnav, kulukas ja tülikas. Kui tiim uueneb, suudame kiirelt sama kujundusega riideid juurde teha, mis annab igale tiimile supervõime alati ühtlane välja näha ja kaugelt silma paista.

Lubame, et oleme Eestis ühed kiiremad tellimuse täitjad, sest suudame riided kliendini toimetada üksnes 3 nädalaga (tavapärane on 5-6 nädalat).

Meie eelised

Tasuta disain anname tellimuse korral boonusena kaasa.

Pidev saadavus tiimi uuenedes saame alati pakkuda sama kaupa, et tagada grupi ühtlane väljanägemine.

Kiire tarne alates tellimuse kinnitamisest toimetame kauba kliendini kuni kolme nädalaga.

Soopõhised lõiked –  saadaval meeste, naiste ja laste lõigetega riided.

Lai numbrivalik sõltuvalt tootest on numbrivahemik XS-6XLi.

Mitmekesine tootevalik veendute selles ise meie e-poodi külastades.

Kliendid

Meie klientideks on ettevõtted, kes vajavad pilkupüüdvat tööriietust, spordiklubid, kes lähetavad oma sportlased võistlustele ja kõik ülejäänud tiimidki, kes soovivad lihtsalt head välja näha.