Skip to content
  • English
  • Eesti
Tarneaeg keskmiselt kuni 15 tööpäeva

Light riie on väga õhuline ja kerge. Professionaalne valik spordi- ja kultuuriürituste korraldustiimidele, firma- ja esindusriieteks. Isikupärasta särk kandja nime vmt eritunnustega. Tänu õhulisele struktuurile on sellest kangast riided All Active tekstiiliga (tehnilise kanga baastase) võrreldes hõõrdumise suhtes veidi tundlikumad.

Materjal: 100% polüester, kaal 80 g/m2
Krae: klassikaline kolme nööbiga
Sublimatsioonitrükk: tervet toodet kattev terav ja püsiv trükk, mis põhineb tellija kinnitatud kujundusel. Print ei mõjuta kanga tehnilisi omadusi, seda pole käega katsudes tunda.
Isikupärasta: lisatasu eest kandja nimi vmt eritunnus
Suurused: XS, S, M, L, XL, 2XL, 3XL, 4XL, 5XL, 6XL

Tootepiltidel on näidised, kangale prinditakse kliendi tellitud kujundus. Võimalus on valida mahukast disainigaleriist sobiv disainimall ja lasta seda meie disaineril edasi arendada.

Light materjal

Sulgkerge Light™ materjal

Ülikerge ja õhuline, vaid 80 grammi ruutmeetri kohta kaaluv Euroopas toodetud tehniline kangas sisaldab 100% polüestrit ja on suurepäraste omadustega: tänu väga õhulisele struktuurile on riie parima hingavuse ja niiskuse juhtimise omadustega. 

Soovitame igapäevaseks liikumiseks, matkamiseks, jooksmiseks, rattaga sõitmiseks ja muuks füüsilisteks tegevusteks, mis soodustavad higistamist või eeldavad soojas ja niiskes kliimas tegutsemist. Särk sobib tööpostile ja igapäevaseks kandmiseks.

Võimalus isikupärastada (valikuline)

Lisa kandja nimi, mängija number või muu eritunnus

 

Naiste polosärk tagant