Skip to content
  • English
  • Eesti
Tarneaeg keskmiselt kuni 15 tööpäeva

Performance  särk on tipptoode, mis mõeldud väga nõudlikule harrastajale ja professionaalile. Särgile on lisatud Light kangast küljepaneelid, mis tagavad parima hingavuse ka kõige kuumemates ja niiskemates oludes. Ülejäänud osa on valmistatud elastaani sisaldavast Light Elastic kangast, mis annab särgile venivuse.
NB! Tegemist ei ole liibuva särgiga.

Isikupärasta särk kandja nime vmt eritunnustega. Tänu õhulisele struktuurile on sellest kangast riided All Active tekstiiliga (tehnilise kanga baastase) võrreldes hõõrdumise suhtes veidi tundlikumad.

Materjal: 90% polüester, 10% elastaan, kaal 100 g/m2
Sublimatsioonitrükk: tervet toodet kattev terav ja püsiv trükk, mis põhineb tellija kinnitatud kujundusel. Print ei mõjuta kanga tehnilisi omadusi, seda pole käega katsudes tunda.
Isikupärasta: lisatasu eest kandja nimi vmt eritunnus
Suurused: XS, S, M, L, XL, 2XL, 3XL

Tootepiltidel on näidised, kangale prinditakse kliendi tellitud kujundus. Võimalus on valida mahukast disainigaleriist sobiv disainimall ja lasta seda meie disaineril edasi arendada.

Performance materjal

Veniv ja hingav Light Elastic™ materjal

Väga kerge ja õhuline, vaid 100 grammi ruutmeetri kohta kaaluv Euroopas toodetud tehniline kangas sisaldab 90 % polüestrit ja 10% venivat kiudu elastaani ning on suurepäraste omadustega: tänu väga õhulisele struktuurile on riie parima hingavuse ja niiskuse juhtimise omadustega. 

Soovitame igapäevaseks liikumiseks, matkamiseks, jooksmiseks, rattaga sõitmiseks ja muuks füüsilisteks tegevusteks, mis soodustavad higistamist või eeldavad soojas ja niiskes kliimas tegutsemist. Särk sobib tööpostile ja igapäevaseks kandmiseks.

Light kangast küljepaneelid

Tagavad suurepärase hingavuse

Performance küljepaneel
Naiste maika Light

Võimalus isikupärastada (valikuline)

Lisa kandja nimi, mängija number või muu eritunnus