Skip to content
  • English
  • Eesti
Tarneaeg keskmiselt kuni 15 tööpäeva

All Active riie on tehnilise kanga baastase, sobides väga hästi aktiivsele inimesele nii rajale kui raja äärde. Soodne, ent professionaalne valik spordi- ja kultuuriürituste korraldustiimidele, firma- ja esindusriieteks. Isikupärasta särk kandja nime vmt eritunnustega

Materjal: 100% polüester, 135 g/m2
Krae: klassikaline kolme nööbiga
Sublimatsioonitrükk: tervet toodet kattev terav ja püsiv trükk, mis põhineb tellija kinnitatud kujundusel. Print ei mõjuta kanga tehnilisi omadusi, seda pole käega katsudes tunda.
Isikupärasta: lisatasu eest kandja nimi vmt eritunnus
Suurused: XS, S, M, L, XL, 2XL, 3XL, 4XL, 5XL, 6XL

Tootepiltidel on näidised, kangale prinditakse kliendi tellitud kujundus. Võimalus on valida mahukast disainigaleriist sobiv disainimall ja lasta seda meie disaineril edasi arendada.

All Active materjal

Hingav All Active™ materjal

Universaalne Euroopas toodetud tehniline kangas, mis sisaldab 100% polüestrit. Tänu õhulisele struktuurile on riie hea hingavuse ja niiskuse juhtimise omadustega. Kangas kaalub 135 grammi ruutmeetri kohta ja on vastupidav hõõrdumisele, mistõttu on see veidi paksem kui kergemad kangad.

Soovitame igapäevaseks liikumiseks, matkamiseks, jooksmiseks ka jahedama ilmaga, rattaga sõitmiseks ja muuks füüsiliseks tegevuseks. Lisaks sobib särk tööpostile ja igapäevaseks kandmiseks

Võimalus isikupärastada (valikuline)

Lisa kandja nimi, mängija number või muu eritunnus

 

Meeste polosärk tagant