Skip to content
  • Eesti
Tarneaeg keskmiselt kuni 15 tööpäeva

Sinimustvalget riietust kannad uhkusega kodus ja võõrsil: klassikalise lõikega T-särk on soliidne valik aktiivsele ja stiili tunnetavale inimesele.
Tehnilisest All Active kangast valmistatud särki sobib kanda vabal ajal, tööpostil ja liikumisrajal. Hingavast materjalist särki on lihtne hooldada.

Materjal: 100% polüester, 135 g/m2.
Omadused: kiirelt kuivav ja hästihingav kangas juhib niiskuse kehapinnalt eemale.
Sublimatsioonitrükk: tervet toodet kattev terav ja püsiv sinimustvalge trükk. Print ei mõjuta kanga tehnilisi omadusi, seda pole käega katsudes tunda.
Isikupärasta: mõõduka tasu eest saab särgile lisada nime, tiimi logo või mõne muu eritunnuse
Suurused: XS, S, M, L, XL, 2XL, 3XL, 4XL, 5XL, 6XL.

34,90 

Lae üles PDF, SVG või PNG vormingus logo
All Active kangas

Hingav All Active™ materjal

Universaalne Euroopas toodetud tehniline kangas koosneb 100% polüestrist. Tänu õhulisele struktuurile on riie hea hingavuse ja niiskuse juhtimise omadustega. Kangas kaalub 135 grammi ruutmeetri kohta ja on vastupidav hõõrdumisele, mistõttu on see veidi paksem kui kergemad kangad.

Soovitame igapäevaseks liikumiseks, matkamiseks, rattaga sõitmiseks ja muuks füüsiliseks tegevuseks. Särk sobib hästi tööpostile ja igapäevaseks kandmiseks.

Tõetruud värvid ja kulumatu print

Meie riided näevad päriseluski ägedad välja, sest värvid on teravad ja disainid hallist massist eristuvad. Kujuta ette, et terve särgi pind on justkui lõuend, millel Sinu lemmikteos. Sublimatsioonitrüki meetodil prinditud kangad ei kaota oma tehnilistes näitajates – nad on jätkuvalt hästi hingavad ja kannavad kehaniiskuse kiirelt eemale. Selline print ei luitu ega kulu.

Teravad värvid
Meeste-T-sark-All-Active-LS-tagant

Võimalus isikupärastada (valikuline)

Kuni 6€ lisatasu eest saab seljale ja rinnale paigutada nime, tiimi logo või mõne muu eritunnuse.