Skip to content
  • Eesti
0
Ostukorv on tühi. Sisene poodi.
Menu
Menu
0
Ostukorv on tühi. Sisene poodi.
  • Eesti

4 põhjust, miks unikaalsed tiimiriided alati elevust tekitavad

Üha enam püüavad tiimid – spordiklubid, õppeasutused, ettevõtted ja sõpruskonnad – unikaalselt kujundatud rõivastega teiste seast silma paista. Kaunilt disainitud ja meeskonna identiteeti kandvad riided on ühtlasi heaks võimaluseks tiimi turundada ja läbi ühtekuuluvustunde tekitamise kollektiivi motivatsiooni tõsta. Klassikalisteks firmariieteks peetakse näiteks T-särki, polo, dressipluusi jm rõivaesemeid, mida saab kavandada ettevõtte disainiga.

Hea näide tiimist on erinevate alade spordivõistkonnad, kellega tiimiriided sageli seostuvad: näiteks tellivad spordiklubid pallimänguvorme, aksessuaare, esindusdresse ja võistlusriietust. Täiesti eraldi teema on riigi esindamine rahvusvahelistel võistlustel, millega sageli kaasneb ootus tugevateks tulemusteks ja õnnestumise korral rahva suur poolehoid. Eriti uhke on riiki esindada rahvuslikes toonides riietes: sinimustvalged riided hakkavad hästi silma ja suurendavad ühtekuuluvustunnet.

Peale selle, et sinimustvalgeid riideid kannavad erinevate spordialade koondiste liikmed, kasutavad neid üha enam ka Eestist rahvusvahelistel üritustel osalevad amatööri tasemel sportlased. Ka soetavad Eesti esindamiseks rahvuslikes värvides rõivaid – polosid, T-särke ja aksessuaare – teiste valdkondade esindajad.

Tiimiriided võivad olla väga unikaalse väljanägemisega: selle tagab sublimatsioonitrüki tehnoloogia, mis võimaldab kirevaid kujundusi kanda kogu kanga pinnale.

Kui oled mõelnud sinimustvalgele rõivakollektsioonile, tasub häid mõtteid koguda siit, suurt valikut rõivaste kujundusi näeb siin.

Järgnevalt toome 4 põhjust, miks tellida tiimile unikaalse kujundusega riided

Professionaalne välimus: ühesugused riided jätavad kollektiivist professionaalsema mulje ja suurendavad organisatsiooni tuntust ning tõstavad mainet. Head ja äratuntavat välimust ei saa alahinnata klientide teenindamisel ja muul viisil ettevõtte esindamisel.

Ühtne identiteet: nii saab tiimiliikmete seas luua ühesuguse väljanägemise, mis aitab eristada meeskonnaliikmeid ja neid teiste seast esile tõsta. See võib olla väga tähtis üritustel ja messidel.

Tiimi ühtekuuluvustunne: ühesuguste rõivaste kandmine tugevdab meeskonnatunnet ja tagab tõhusamad tulemused. Ettevõtte kujundusega riided annavad meeskonnaliikmetele tunde, et nad kuuluvad kokku ja pingutavad kõik koos tulemuste nimel. Tiimiriiete kinkimine uutele töötajatele ja liikmetele aitab neil paremini meeskonda sulanduda.

Brändi tutvustamine: ühtse riietuse näol on tegemist osaga organisatsiooni kultuurist ja turundusväljundiga, mis aitab suurendada ettevõtte ja brändi tuntust.

Parima valiku unikaalselt kujundatud tiimiriideid leiad meie poest. Tiimiriided.ee riietab spordiklubid, laagrilapsed, ettevõtete töötajad ka kõik, kes peavad end tiimiks.