Skip to content
  • English
  • Eesti
0
Ostukorv on tühi. Sisene poodi.
Menu
Menu
0
Ostukorv on tühi. Sisene poodi.
  • English
  • Eesti
Tarneaeg keskmiselt kuni 15 tööpäeva

Light Elastic riie on väga õhuline, venivam kui teised materjalid ja kerge, sobides hästi rasketeks treeninguteks ja võistlusteks. Professionaalne valik spordi- ja kultuuriürituste korraldustiimidele, firma- ja esindusriieteks. Saadaval ümar- ja V-kaelusega.

Isikupärasta särk kandja nime vmt eritunnustega. Tänu õhulisele struktuurile on sellest kangast riided All Active tekstiiliga (tehnilise kanga baastase) võrreldes hõõrdumise suhtes veidi tundlikumad.

Materjal: 90% polüester, 10% elastaan, kaal 100 g/m2
Kaeluse valik: klassikaline ümar või V-kaelus
Sublimatsioonitrükk: tervet toodet kattev terav ja püsiv trükk, mis põhineb tellija kinnitatud kujundusel. Print ei mõjuta kanga tehnilisi omadusi, seda pole käega katsudes tunda.
Isikupärasta: lisatasu eest kandja nimi vmt eritunnus
Suurused: XS, S, M, L, XL, 2XL, 3XL, 4XL, 5XL, 6XL

Tootepiltidel on näidised, kangale prinditakse kliendi tellitud kujundus. Võimalus on valida mahukast disainigaleriist sobiv disainimall ja lasta seda meie disaineril edasi arendada.

Light Elastic materjal

Veniv ja hingav Light Elastic™ materjal

Väga kerge ja õhuline, vaid 100 grammi ruutmeetri kohta kaaluv Euroopas toodetud tehniline kangas sisaldab 90 % polüestrit ja 10% venivat kiudu elastaani ning on suurepäraste omadustega: tänu väga õhulisele struktuurile on riie parima hingavuse ja niiskuse juhtimise omadustega. 

Soovitame igapäevaseks liikumiseks, matkamiseks, jooksmiseks, rattaga sõitmiseks ja muuks füüsilisteks tegevusteks, mis soodustavad higistamist või eeldavad soojas ja niiskes kliimas tegutsemist. Särk sobib tööpostile ja igapäevaseks kandmiseks.

Võimalus isikupärastada (valikuline)

Lisa kandja nimi, mängija number või muu eritunnus

Naiste All Active T-särk tagant